O nas


Nasza Marka


Nasza marka powstała z miłości do pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Fascynują nas klimaty gorącego południa, którego dawny styl przenosimy do współczesnych wnętrz. 
Cenimy sobie unikalne i oryginalne produkty, które nadają niepowtarzalną estetykę mieszkaniu, dlatego naszym klientom oferujemy ręcznie wytwarzane: 
  • cementowe płytki podłogowe, 
  • prawdziwe płytki marokańskie, 
  • mozaiki, 
  • patchwork. 
Produkcja płytek cementowych to dla nas forma niezwykłej sztuki, przekazywanej z pokolenia na pokolenia. Płytki marokańskie wytwarzamy ręcznie z niezwykłą pieczołowitością i zaangażowaniem. 

Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie doboru wzorów i kolorów do poszczególnych wnętrz, aby uzyskać oryginalny wygląd i wspaniały orientalny styl w Państwa domach. Dobieramy także odpowiednie produkty do kompletnej pielęgnacji płytek: od czyszczenia do konserwacji i pielęgnacji. Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, blogerów oraz sieci sklepów.

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są w naszym salonie, w Bielsku-Białej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie na żywo można się przekonać jak pięknie cementowe i marokańskie płytki wyglądają w różnych aranżacjachSkontaktuj się z nami


Zainteresowała cię nasza oferta? Poszukujesz partnera do wykonania nietuzinkowych wnętrz? Szukasz profesjonalnej  firmy która stworzy dla ciebie niepowtarzalne, orientalne wzory?

Skontaktuj się z nami lub prześlij do nas krótką informacje, odezwiemy się do ciebie.

aaa uhren erfahrungen replica watches uk trusted deaiers